Atakent Pilates Salonu ile Sağlıklı Bedene Kavuşun | Bia Life Studio
atakent pilates salonu

Pilates yakın zamanda gündeme gelen ve son zamanların en favori egzersizleri arasında yer alıyor. Özellikle beden ve ruh sağlığının korunmasında etkili olan pilates, bireylerin kendisiyle barışık olmasını da mümkün kılıyor. Zamanla değişime uğramış olan bedenin çok daha estetik bir görünüme kavuşmasını mümkün kılan Atakent Pilates Salonu, bireylerin kendilerini mutlu hissetmesini de sağlıyor.

Bedenin estetik bir görümüne kavuşması noktasında etkili olan pilates, profesyoneller sayesinde çok daha başarılı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Tam da bu noktada Atakent Pilates Salonu spor severler için birbirinden güzel seçenekler sunuyor. Atakent Pilates Salonu özellikle sakatlanma sonrası toparlanma ve fit bir görünüme kavuşma konusunda etkili pilates hizmetinin sunulduğu bir merkez olarak karşımıza çıkıyor.

Atakent Pilates Salonuyla Tanışın!

Bilindiği üzere pilates, 100 yıllık bir geçmişi bulunan bütünsel bir egzersiz sistemidir. Pilateste asıl amaç kontroloji yöntemini kullanarak beden ve zihin bütünlüğünü sağlamaktır. Özellikle denge, nefes ve hareket sistemlerinin sentezi olarak karşımıza çıkan Pilates, son derece yararlı egzersizleri içeriğinde barındırıyor. Siz de Atakent Pilates Salonuyla tanışarak nitelikli bir şekilde pilates yapmaya başlayabilirsiniz.

küçükçekmece atakent pilates salonu

Elbette ki pilatesi alanında uzman olan ve profesyonel düzeyde hizmet sunan eğitmenler aracılığıyla yapıyor olmak, beraberinde önemli kazanımları getirmektedir. Atakent Pilates Salonu profesyonel pilates eğitimleriyle tam anlamıyla mükemmel bir pilates deneyimini sizlerle buluşturuyor. Böylece bedeninizi tam da istediğiniz gibi şekillendirmeniz mümkün oluyor.

Eklem ve kemiklerin güçlenmesinde etkili olan pilates egzersizleri aynı zamanda kasların esnetilmesini güçlenmesini sağlar. Derin karın kasların güçlendirilmesi sayesinde nitelikli bir kas yapısının gelişimine destek olur. Pilates geniş kapsamlı bir egzersiz sistemi olarak tanımlanmaktadır. Bu egzersiz sisteminin başarılı bir şekilde uygulanması elbette ki profesyonellik gerektirmektedir. Vücutta kısa sürede etkisini gösteren bir sistem olan pilates, bedenin sağlıklı ve formda olmasını mümkün kılıyor. Böylece pilatese olan ilgi de günden güne artış gösteriyor.

Atakent Pilates Salonu Farkını Yaşayın!

atakent pilates salonunun farkını yaşa

Pilates egzersizleri her seviyeye uygun bir şekilde yapılmalıdır. Pilates esasında sadece standart bir fitness egzersiz hareketleri olarak değerlendirilmemelidir. Pilates yapmayı isteyenler için herhangi bir yaş sınırlandırılmasının bulunmadığını da ifade etmek gerekir. Genel olarak önceden hiç spor yapmamış olsanız dahi, Pilates egzersizlerini yapabilecek bir kapasiteye sahipsinizdir. Özellikle masa başında çok fazla vakit geçirenler açısından Pilates beraberinde önemli kazanımları getirecektir.

Unutmamak gerekir ki, büyük şehirlerde yaşayan insanların vücutları hareketsizlikten kaynaklı olarak dengesiz olabilmektedir. Hatta bu dengesizlikler vücut silüetinin eğri olmasına dahi neden olabilmektedir. Tam da bu noktada Atakent Pilates Salonu mükemmel bir deneyimi sizlerle buluşturmaktadır. Siz de Atakent Pilates Salonunun farkını yaşayarak, sağlıklı bir beden yapısına sahip olabilirsiniz! Hemen iletişime geçin ve sizin için en uygun programı beraber hazırlayalım.

WhatsApp & Cep: 0533 144 78 88
Salon Telefon: 0212 806 83 39
Adres: Halkalı Merkez, Şht. Yılmaz Özdemir Cd. No:22-24 A Blok, 34303 Küçükçekmece/İstanbul

Bir önceki yazımız olan Pilates Depresyondan Etkilenenlere Nasıl Yardım Edebilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

×

Merhaba!

Bize WhatsApp üzerinden tüm soru, görüş ve önerilerini iletebilirsin. Hemen tıkla ve sohbete başla!

× WhatsApp İletişim